YYK, İletişim Fakültesi Dekanları ile buluştu

  • 26/11/2018

Ülkemiz üniversiteleri bünyesindeki iletişim fakültelerinin dekanları ve temsilcileri, kamu spotları projesini ele almak amacıyla Yayın Yüksek Kurulu’nda düzenlenen toplantıda bir araya geldi.
​Olgun Üstün başkanlığındaki toplantıya, Girne Amerikan Üniversitesi İletişim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Pınar Eraslan Yayınoğlu, Uluslararası Kıbrıs Üniversitesi İletişim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Hikmet Seçim, Lefke Avrupa Üniversitesi İletişim Bilimleri Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Faruk Kalkan, Yakın Doğlu Üniversitesi İletişim Fakültesi Dekan Vekil Yardımcısı Yrd. Doç. Dr. Nuran Öze ve Lefke Avrupa Üniversitesi Televizyon Müdürü Akın Baler katıldı. Toplantıda, Yayın Yüksek Kurulu Başkanı yanında, YYK Başkan Yardımcısı Yrd. Doç. Dr. Kemal Akkan Batman Yönetim Kurulu Üyeleri Yasemin Tanpınar, ve Emir Ersoy’un yanı sıra Kurul Koordinatörü Ferhat Atik de hazır bulundu.
Toplantıda, ülkemizdeki iletişim fakülteleri ile YYK arasında işbirliğinin geliştirilmesi ve toplumu farklı konularda kamu spotları ile bilgilendirici çalışmalar yapılması görüşüldü.